Gülhan Berkman

Kullanım Şartları

gulhanberkman.com web sitesine hoş geldiniz. Bu şart ve koşullar, bu web sitesini kullanımınızı yönetmektedir. Bu web sitesine erişerek ve e-mail listemize dahil olarak bu Kullanım Koşulları’nı ve Gizlilik Politikası’nı kabul etmiş sayılıyorsunuz. Bu Kullanım Koşulları gulhanberkman.com tarafından, daha önce haber verilmeksizin değiştirlebilir. Herhangi bir değişiklikten sonraki site kullanımınız bu değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelir. Sonuç olarak, siteyi her ziyaretinizde şart ve koşulları incelemenizi tavsiye ederiz.

 1. FİKİR HAKKI

Bu web sitesinde bulunan tüm içeriklerin ve materyallerin; telif hakkı, marka, hizmet markası, patent, ticari sırlar ya da diğer mülkiyet hakları ve yasalar tarafınca korunduğunu biliyor ve kabul ediyorsunuz. gulhanberkman tarafından yazılı olarak beyan edilmedikçe, bu içerik ve materyali satmamayı, lisanslamamayı, kiralamamayı, değiştirmemeyi, dağıtmamayı, kopyalamamayı, yaymamayı, alenen teşhir etmemeyi, alenen icra etmemeyi, yayınlamamayı, uyarlamamayı, düzenlememeyi ya da türevlerini yaratmamayı kabul ediyorsunuz.

Yukarıda belirtildiği üzere, gulhanberkman.com tarafından yazılı olarak belirtilmedikçe bu web sitesindeki herhangi bir materyalin ya da tasarım elementinin ticari amaçlar için yeniden üretimi, kopyalanması ya da yeniden dağıtımı yasaktır. Bu tür bir izin için gereken bilgiyi almak için lütfen bizimle info@gulhanberkman.com adresi ile iletişime geçin.

Web sitemiz, e-posta, sosyal medya, Youtube hesaplarımız veya telefon, whatsapp uygulaması gibi platformlar aracılığı ile bir görüşmeye (sesli ya da görüntülü) katılarak, imajınızı ve her şekilde içeriği; alt lisanslama, yeniden üretme, değişitirme, türevlerini yaratma, yayma, düzeltme ve görüntüleme hakkını ve ancak bunlarla sınırlı kalmayan hakları da içeren; gulhanberkman.com’a telifsiz, geri alınamaz ve ebedi bir lisans vermiş oluyorsunuz. gulhanberkman.com tazminatsız olarak imajınızı ve web sitesindeki her içeriği, herhangi bir amaç için tamamlama ve sınırsız olarak kullanma hakkına sahiptir. Örneğin; gulhanberkman.com görüşmeleri yeniden paketleyip, ticari olarak satabilir. Bu tür bir yeniden paketleme ve satış için rızanız talep edilmeyecektir ve hiçbir şekilde tazmin edilmeyeceksinizdir.

 1. PARTİ REFERANSLARI / HİPERBAĞLAÇLAR

Bu web sitesi internette sizi diğer sitelere yönlendirebilir. Bu diğer web siteler, gulhanberkman.com’un kontrolü altında değildir ve gulhanberkman.com’un bu web sitelerindeki içeriğin doğruluk, telif haklarına uygunluk, yasallık, itidal ve diğer hususlarından sorumlu olmadığını kabul ediyorsunuz. Bu tür bir bağlantının dahil oluşu web sitesinin operatörlerinin tasdikini ifade etmemektedir.

 1. GARANTİ KOŞULLARI

Bu web sitesi aracılığı ile mümkün olan ya da sitede var olan tüm materyaller, bilgi, videolar, ürünler ve servisler (“içerik”) kullanımınız için “olduğu gibi” ve “hali hazırda bulunduğu gibi” sunulmuştur. İçerik dolaylı ya da dolaysız olarak herhangi bir teminat olmadan sunulmuştur; bunlara dahil olan ve ancak sınırlı kalmayan; ima edilmiş pazarlana bilirlik teminatları, belirli bir amaca uygunluk ya da ihlal durumunun olmaması gulhanberkman.com ve temsilcileri içeriğin kesin, güvenilir ya da doğru olduğunun; bu web sitesinin her belirli bir zaman ya da lokasyonda uygunluğunun; kusurların ya da hataların düzeltilişinin; ya da içeriklerin virüsler ya da diğer zararlı unsurları barındırmadığının garantisini vermemektedir. Bu web sitesinin ve içerdiği bilgilerin kullanımından doğacak tehlikelerin ve zararların sorumluluğu sadece size aittir.

 1. SORUMLULUĞUN SINIRLANDIRILMASI

gulhanberkman.com ya da temsilcileri hiçbir koşul altında bu web sitesinin kullanımından ya da kullanılamamasından kaynaklanacak direkt, dolaylı, cezai, tesadüfi, özel ya da dolaylı hasarlardan yükümlü tutulmayacaktır. Bu sınırlı mesuliyet, iddia edilen yükümlülük sözleşmeye, tazminat yükümlülüğüne, ihmale, kusursuz sorumluluğa ya da herhangi bir esasa dayansa da ve gulhanberkman.com bu tür bir zarar hakkında bilgilendirilmiş olsa da geçerlidir. gulhanberkman.com hiçbir koşul altında sunmuş olduğu ürünleri ve servisleri için ödediğiniz ücretten daha fazlasını ödemekle yükümlü değildir.

 1. TAZMİN

gulhanberkman.com ‘un ricasıyla, kendisini ve kendisine bağlı diğer şirketleri ve bunların çalışanlarını, yüklenicilerini, yetkililerini ve yöneticilerini tüm kefaletten, iddialardan, ve web sitesi kullanımı ya da web sitesindeki davranışlarınızdan, sizin ya da başka bir kişi tarafından yapılan hesabınızdaki herhangi bir aktiviteden, web sitesinde sunduğunuz, paylaştığınız ya da yaydığınız materyallerden, bu Kullanım Koşullarını aşmanızdan, herhangi bir hakkın çiğnenmesi ya da ihlalinden ya da bu web sitesine erişiminizin feshinden kaynaklanan avukat ücretini de içeren masraflardan savunmayı, zarar görmemelerini sağlamayı ve tazmin etmeyi kabul ediyorsunuz.

 1. SÖZLEŞMENİN BÜTÜNLÜĞÜ 

İşbu Kullanım Koşulları aksi belirtilmedikçe siz ve gulhanberkman.com arasında sözleşmenin bütünlüğünü oluşturmaktadır ve siz ve gulhanberkman.com arsındaki önceki ya da muasır tüm iletişiminizi hükümsüz kılmaktadır.

 1. BÖLÜNEBİLİRLİK VE ENTEGRASYON

Bu Kullanım Koşullarının herhangi bir bölümü geçersiz ya da uygulanamaz tutulursa bu bölüm, tarafların asıl niyetlerini en benzer şekilde yansıtacak şekilde ve ilgili yasa ile tutarlı biçimde tefsir edilecektir ve geri kalan bölümler tam olarak yürürlükte kalacaktır.

 1. HESAP VE ŞİFRE

Hesabınıza erişim sağladığınız e-posta adresi, hesap ismi ve şifrenin gizliliğini korumaktan siz sorumlusunuzdur. Ayrıca, kullanmaya yetkili olsanız da olmasanız da, erişebildiğiniz tüm hesaplar için de bu bilgilerin gizliliğini korumaktan siz sorumlusunuzdur. Kullanıma yetkisi olmamasına rağmen, sizden başka bir kişinin hesabınıza erişmesi halinde bizi vakit kaybetmeksizin bilgilendirmeniz gerekmektedir. Çalınmış veya ele geçirilmiş (hacked) hesaplar nedeniyle gulhanberkman.com sorumlu değildir. Size ait kullanıcı adı ve şifre ile eğitim içeriklerine erişim hakkı sadece size aittir. Bu kullanıcı adı ve şifre, başka kişilerle paylaşılmamalıdır. Kendi kullanımı dışında diğer kişilerle paylaşılan hesapların eğitim içeriklerine erişimi gulhanberkman.com tarafından engellenebilir, kullanıcı hesabı iptal edilebilir.

 1. ÖDEMELER

gulhanberkman.com ön ödemeli olarak çalışan bir hizmet sağlayıcıdır. Herhangi bir hizmetin alınabilmesi için, öncelikli olarak açıkça beyan edilen veya müşteriye özel şekilde sunulmuş teklifte yer alan ücretin ödenmesi gerekmektedir.

 1. KREDİ KARTLARI

Müşterilerin aylık planlar için taahhütlü ve düzenli ödeme yapmak istemesi halinde, otomatik ödeme talimatı vermeleri gerekir. Bunun için geçerli bir kredi kartına ait doğru bilgilerin gulhanberkman.com’a sağlanması ve aylık düzenli ödeme alınabilmesi için izin verilmesi gerekmektedir. Bu izinler, e-posta yoluyla info@gulhanberkman.com adresine gönderilecek yazılı beyanlar olacağı gibi, ödeme altyapısı sağlayıcısı üzerinden de alınabilmektedir. Müşteriler otomatik ödeme talimatını kendi bankaları aracılığıyla, gulhanberkman.com’a ait güncel banka bilgilerini ileterek de gerçekleştirebilirler. Kredi kartıyla ilgili bir sorundan dolayı (bakiye yetersizliği, kartın geçerlilik süresinin dolması vb.) ödeme alınamamasından müşteri sorumludur. Bu nedenle kart takibini yaparak, gerekli durumlarda kart bilgisi değişikliğini sağlamak da müşterinin sorumluluğundadır.

Otomatik ödeme talimatı verilen kredi kartını kullanan kişi, bu kredi kartını kullanmaya yetkili olduğunu ve bu kredi kartından alınacak ödemelerin reddedilmeyeceğini kabul ve beyan etmiş olur.

gulhanberkman.com, kredi kartından ödemenin tahsil edilememesi halinde müşteri ile sistemde kayıtlı e-posta ya da telefon iletişim bilgisi üzerinden iletişime geçecektir. Bu durumda ödeme alınana kadar müşteriye ait hesap dondurulacaktır.

 1. ÖDEME İADELERİ

Ödeme yapıldıktan sonra eğitim içeriklerinin tamamına veya bir kısmına erişim sağlanmasından itibaren, ödeme iadesi talebinde bulunulamaz.

 1. DAVA HAKKI VEREN NEDENLER TAHDİDİ

Bu web sitesinin kullanımına ilişkin ya da kullanımından kaynaklanan dava hakkı veren nedenlerin ya da iddiaların, bu neden ve iddiaların gerçekleştiği bir ay (1) içerisinde şikâyet edilmesi gerekmektedir aksi takdirde süresiz menedilecektir.